zamknij [X]
Biznes to Rozmowy

Partnerzy

Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Bank Polska S.A. jest jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku banków z udziałem kapitału zagranicznego – rozpoczął działalność w 1991 roku.

Należy do austriackiej Grupy Raiffeisen Bank International, wiodącej instytucji finansowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Od początku 2013 roku, po fuzji prawnej z Polbank EFG S.A. za sprawą której awansował do grona największych banków w Polsce, działa pod nazwą Raiffeisen Polbank.

rozwiń ∨
Raiffeisen Polbank oferuje pełen zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – od firm mikro do największych korporacji. Zapewnia szeroką gamę produktów finansowych dla firm i należy do grona największych kredytodawców w tym segmencie rynku. Od lat jest również największym podmiotem na rynku faktoringowym z 20% udziałem, a jego spółka zależna Raiffeisen-Leasing Polska S.A. zajmuje 2. pozycję w swojej branży. 

Od 2000 roku bank oferuje swoje usługi klientom indywidualnym z polskiej klasy średniej oraz klientom zamożnym w ramach wyjątkowej oferty bankowości prywatnej pod nazwą Friedrich Wilhelm Raiffeisen. Bank posiada także bogatą ofertę produktów dla klientów indywidualnych: kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych, kart kredytowych, produktów oszczędnościowych oraz nowoczesnych rozwiązań płatniczych powiązanych z telefonami komórkowymi (płatności
w technologii NFC oraz płatności mobilne). 

W swojej ofercie i podejściu do klientów Raiffeisen Polbank łączy bankowość tradycyjną, opartą na zaufaniu
i bezpieczeństwie, z nowoczesnością i zaawansowaną technologią. Oprócz tradycyjnej obsługi w oddziałach, oferuje możliwość dokonywania transakcji poprzez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej oraz dopasowaną do indywidualnych preferencji klienta bankowość internetową. Bank jest także pionierem i liderem bankowości mobilnej
w Polsce - aplikacja Mobilny Bank dostosowana jest do wszystkich modeli telefonów komórkowych, w tym najnowszych smartfonów. 

Z usług Raiffeisen Polbank korzysta około 800 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 350 placówek na terenie całej Polski.

zwiń ∧
więcej
Microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows.

Jego najnowsza wersja – Windows 8 to pierwszy w pełni dotykowy system operacyjny Windows, który działa na klasycznych komputerach, ale także urządzeniach z ekranami dotykowymi, w tym również na tabletach. Wraz z premierą Windows 8 Microsoft wprowadził na rynek również pierwszy komputer sygnowany własnym logo – Microsoft Surface.

rozwiń ∨
System operacyjny Windows dostępny jest również  w wersjach na platformę mobilną – Windows Phone oraz platformę serwerową – Windows Server. Kluczową pozycję w portfolio Microsoftu zajmuje również Microsoft Office, powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację
i produktywność. Ponadto w ofercie spółki znajdują się również rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics.

Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing,
i jako jedyny dostawca posiada w pełni kompleksową ofertę zarówno aplikacji, infrastruktury, jak i platformy programistycznej w formie usług w chmurze obliczeniowej. Rozwiązania chmurowe oferowane przez Microsoft mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, jak np. usługa Office 365 czy Windows Azure, ale również w modelach chmury prywatnej oraz hybrydowej, która jest połączeniem obu poprzednich modeli dostosowanym do potrzeb klienta.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów
z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft
pod adresem: www.microsoft.com/poland lub kontaktu
z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem
0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora).

zwiń ∧
więcej
Sage

Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie.

Oferta firmy w Polsce obejmuje 4 linie produktów: System Symfonia i Symfonia Start dla małych firm
i mikroprzedsiębiorstw, System Zarządzania Forte – zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowy system Sage ERP X3 – globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych firm.

rozwiń ∨
Uzupełnieniem oferty jest innowacyjny serwis miedzyfirmami.pl, który powstał z myślą o upowszechnianiu pomiędzy podmiotami gospodarczymi elektronicznej wymiany dokumentów, uproszczeniu formalności związanych
z korzystaniem z e-faktur oraz redukcji kosztów w zakresie fakturowania i rozliczania dokumentów finansowych.
Serwis ten jest skierowany do wszystkich przedsiębiorstw
i organizacji zainteresowanych korzystaniem z faktur elektronicznych – bez względu na skalę i użytkowane platformy informatyczne.

zwiń ∧
więcej
Samsung

Ogólna wartość inwestycji Samsunga w Polsce sięga setek milionów dolarów. Poziom zatrudnienia we wszystkich spółkach Samsunga w Polsce sięga 7000 osób.

Jedna z większych inwestycji to zakup fabryki AGD we Wronkach od Amiki za 65 mln USD. Jest to jedyna w Europie i siódma na świecie fabryka AGD Samsunga.

rozwiń ∨
Zlokalizowane w Polsce Centrum R&D Samsunga to unikalna inwestycja w skali kraju i kontynentu. Zostało założone w 2000 r. ma 3 oddziały: w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Rozwiązania opracowywane w Polsce, m.in. w zakresie Smart TV i aplikacji na smartfony, są implementowane na całym świecie.

W 2011 r. Samsung zajął pierwsze miejsce w kategorii przemysłu elektrotechnicznego. w rankingu Pięćsetka Polityki, tymczasem w 2012 r. obroty firmy wzrosły o ok. 20%.

Samsung na świecie Obecnie Samsung zatrudnia na świecie ponad 210 000 osób, z czego 89000 w Korei. W 2010 r. liczba pracowników sięgała "tylko" 157 00, co oznacza, że w ciągu 3 lat kryzysowych zatrudnienie wzrosło o ok. 30%.

W 2012 roku, pomimo niestabilnej sytuacji w Europie i groźby klifu fiskalnego w Stanach Zjednoczonych, Samsung wypracował solidne przychody i wzmocnili swoją konkurencyjność. Wyniki za Q4 2012 r. to potwierdzają. Obroty wzrosły o 7%, a skonsolidowany zysk o 10%, licząc kwartał do kwartału. 76-procentowy wzrost skonsolidowanego zysku netto jest wyższy od prognoz. W 2013 r. wydatki kapitałowe firmy będą porównywalne z tymi z 2012 r.

Samsung sprzedaje trzy telewizory na sekundę. Jest to niespotykane osiągnięcie. Taka ilość przyczyniła się do tego, że firma osiągnęła w 2012 roku przychody ze sprzedaży na poziomie 184 miliardów dolarów i zdominowała rynek.

W swojej strategii Samsung na pierwszym miejscu stawia dbałość o środowisko i społeczności lokalne. Na przykład, na terenie Korei działa 8 centrów wolontariatu, zatrudniających ekspertów w dziedzinie opieki społecznej, którzy wspierają opracowywanie programów wolontariatu dla pracowników. Pracownicy firmy przeznaczają średnio 10 godzin miesięcznie na projekty społecznościowe.

Głównym obszarem zainteresowania wielu programów w firmie Samsung jest wzmacnianie umysłów i propagowanie kreatywności wśród młodych ludzi. Samsung jest głównym sponsorem koreańskiej młodzieżowej olimpiady naukowej oraz krajowej olimpiady kreatywności, której celem jest propagowanie pomysłowości wśród uczniów od poziomu szkoły podstawowej aż po szkołę średnią.

zwiń ∧
więcej
F-Secure

F-Secure - chronimy to, co dla Ciebie ważne.

F-Secure to jeden z największych producentów rozwiązań do ochrony komputerów, telefonów i tabletów. Firma jest znana z częstych automatycznych aktualizacji, natychmiastowego czasu reakcji i szybkiego zwalczania nowych oraz pojawiających się zagrożeń.

rozwiń ∨
Jakość gwarantują Laboratoria F-Secure, działające 24 godziny na dobę na całym świecie.

Bezpieczeństwo w formie usługi jest dostępne u ponad 200 operatorów na całym świecie. Od 2007 r wspólnie z Netią oferujemy rozwiązanie Netia Secure, czyli doskonałą ochronę danych dla firm. Zaufały nam miliony użytkowników domowych i instytucji.. Korporacja F-Secure została założona w 1988 r. i jest notowana na giełdzie w Helsinkach. Więcej informacji o nas na stronie www.f-secure.com lub www.f-secure.pl oraz na naszym profilu na Facebooku: facebook.com/pages/F-Secure-Polska

zwiń ∧
więcej
Grupa IQS

Jako niezależna firma badawcza jesteśmy jedną
z czołowych agencji w Polsce, znajdującą się w TOP 10 firm badawczych w Polsce pod względem przychodów (OFBOR).

19 letnie doświadczenie nauczyło nas, że najbardziej trafne
i użyteczne wnioski z badań płyną wtedy, kiedy Klient jest traktowany w sposób indywidualny.

rozwiń ∨
Dlatego oferta Grupy IQS to szeroki wachlarz metod i narzędzi badawczych, zawsze dostosowanych do rzeczywistych potrzeb Klienta. Jesteśmy ekspertem od jakościowych i ilościowych badań wizerunku marki, komunikacji, segmentacji, wspomagających wprowadzenie nowego produktu na rynek
i realizujemy wiele innych projektów indywidualnie dobierając metody i techniki do problemu biznesowego. Wykorzystywane są przy tym różnorodne metody jakościowo- ilościowe, a także etnografia i analizy behawioralne. Dodatkowo w naszych badaniach korzystamy z nowoczesnych technologii, które opierają się na intuicji i wyobraźni. Projekty realizowane na naszej Platformie on-line to badania w formie technologicznej zabawy, które przynoszą trafne i użyteczne wnioski i analizy.

Silną stroną firmy są projekty trudne i nietypowe, wymagające niestandardowego podejścia do problemów, przed jakimi stają nasi Partnerzy. W procesie badawczym staramy się bowiem patrzeć szeroko, uwzględniając nie tylko to co mówią Klienci
i konsumenci, ale także jak się zachowują, jakie emocje przeżywają, jak przetwarzają informacje, w jakim środowisku funkcjonują i w jakim kontekście działają. Dzięki temu wnioski i rekomendacje płynące z badań stanowią dla Klientów praktyczne wskazówki do dalszych działań biznesowych.

Zależy nam, aby nasi Klienci dostali od nas nie tylko dogłębne badania, ale także konkretne rekomendacje. Dlatego realizujemy równieżwarsztaty, podczas których wraz z Klientami wypracowywane są ważne, strategiczne decyzje…

Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom wartość - nie tylko analizy.

zwiń ∧
więcej
Insys

Insys jest liderem w branży video online w Polsce. Firma zajmuje się kompleksowym tworzeniem portali video, serwisów VOD i telewizji internetowych:
od strategii, przez wdrożenie, po ich utrzymanie
i rozwój.

Insys tworzy również aplikacje video na urządzenia mobilne, telewizory Smart TV i set-top boxy, realizując przy tym swoją misję dostarczania video w jakości HD na każdy ekran.

rozwiń ∨
Flagowym produktem firmy Insys jest platforma video InsysPlay, której modułowa struktura pozwala na dobór funkcjonalności adekwatnych do potrzeb Klienta. Dzięki temu, platforma video InsysPlay znajduje zastosowanie w projektach
o różnej wielkości i zasięgu.

W oparciu o funkcjonalności platformy video InsysPlay powstało wiele ciekawych portali i aplikacji video. Znajdują się wśród nich realizacje takie jak jak Kuchnialidla.pl, Ninateka.pl, Cineman.pl, StrefaVod.pl oraz liczne aplikacje na Netia Playera, urządzenia mobilne i telewizory Smart TV. Firma Insys posiada także oprogramowanie i sprzęt do kodowania i dystrybucji video na żywo w internecie w jakości HD.

Szczegółowe informacje o platformie video InsysPlay, nowych realizacjach i aktualnościach z branży video online znajdziecie na stronie www.insysplay.com/realizacje oraz na profilu InsysPlay na Facebooku: facebook.com/InsysPlay

zwiń ∧
więcej
Ericsson

Ericsson jest wiodącym na świecie dostawcą sprzętu
i usług telekomunikacyjnych w sieciach komórkowych
i stacjonarnych operatorów sieci.

Ponad 1000 sieci w ponad 180 krajach korzysta z naszego sprzętu sieciowego, a ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci Ericsson.

rozwiń ∨
Jesteśmy jedną z niewielu firm na świecie, które oferują rozwiązania end-to-end dla wszystkich głównych standardów telefonii komórkowej. Nasze sieci, usługi telekomunikacyjne i rozwiązania multimedialne ułatwiają komunikację ludzi na całym świecie.

O ile komunikacja zmienia sposób w jaki żyjemy i pracujemy, o tyle Ericsson odgrywa kluczową rolę w tej ewolucji. Używając innowacji do wzmocnienia pozycji ludzi, biznesu i społeczeństwa, idziemy w kierunku Społeczeństwa Sieciowego (Networked Society), w którym korzyści z ogólnodostępnej łączności należą do wszystkich.

Naszą wizją jest być wiodącą siłą napędową postępu w świecie ogólnej komunikacji.

zwiń ∧
więcej
COMP SA

COMP SA jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług.

Mając ponad 25 lat doświadczeń COMP SA jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu
i oprogramowania.

rozwiń ∨

W skład Grupy Kapitałowej COMP między innymi wchodzą spółki:

  • Enigma SOI Sp. z o.o. - producent rozwiązań z zakresu podpisu elektronicznego, PKI, kryptografii oraz zarządzania bezpieczeństwem;
  • ELZAB SA - producent nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań wspomagających handel, usługi i logistykę, w tym rozwiązań fiskalnych;
  • Insoft Sp. z o.o. - projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania systemów sprzedaży i systemów wspomagających obsługę Klienta;
  • Comp Centrum Innowacji Sp. z o.o. - prowadzenie działalności w zakresie zarządzania projektami R&D w ramach grupy oraz aktywne poszukiwanie i wspieranie nowych przedsięwzięć biznesowych dla Grupy Kapitałowej COMP

zwiń ∧
więcej
Vidyo

Vidyo to kompletne rozwiązanie do komunikacji wideo.

Vidyo projektuje i dostarcza rozwiązania wideokonferencyjne, które usprawniają komunikację i współpracę we wszystkich aspektach życia. Oferuje praktyczne i nowoczesne rozwiązania dla każdej branży, w tym m.in. dla medycyny, szkół i uczelni, instytucji rządowych, przemysłu, banków, firm ubezpieczeniowych, doradczych czy technologicznych na całym świecie.

rozwiń ∨
Zastosowania i rzeczywiste korzyści płynące z komunikacji wideo są nieograniczone. Technologia Vidyo pozwala
na swobodną komunikację - teraz każdy może korzystać
z systemów typu TelePresence niezależnie od tego czy łączy się
z tabletu na lotnisku w Warszawie, komputera w Poznaniu czy sali konferencyjnej w Krakowie.

Nie ma potrzeby inwestowania w drogi dedykowany sprzęt, zaawansowane systemy sieciowe i duże przepustowości łączy, ponieważ Vidyo oferuje wideokonferencje w jakości HD
z użyciem istniejących sieci IP, publicznego Internetu
i standardowych urządzeń końcowych.

Nie ma już potrzeby, aby godzić się na kompromis pomiędzy jakością a ceną, gdyż rozwiązania Vidyo gwarantują najwyższą jakość i nieograniczony zasięg działania przy rozsądnych kosztach.

zwiń ∧
więcej
NCR

Firma NCR jest amerykańskim producentem sprzętu komputerowego i elektronicznego oferującym produkty i usługi, które umożliwiają przedsiębiorstwom łączenie, interakcję i dokonywanie transakcji z klientami.

Głównymi produktami są samoobsługowe kioski, terminale sprzedażowe, zautomatyzowane bankomaty, skanery kodów kreskowych oraz materiały eksploatacyjne. Firma zapewnia również usługi utrzymania i wsparcia IT.

rozwiń ∨
Od 1988 do 1997 roku była sponsorem NCR Book Award dla literatury faktu. NCR powstała w 1884 roku w Dayton (Ohio) jednak w czerwcu 2009 roku sprzedała większość swoich nieruchomości w Dayton i przeniosła swoją siedzibę centralną do Metro Atlanta. Obecnie centrala firmy mieści się w Georgii
w pobliżu Duluth.

Firma została założona w 1884 roku i nabyta przez AT&T w roku 1991. Przeprowadzona w 1996 r. restrukturyzacja AT&T doprowadziła do przywrócenia NCR w dniu 1 stycznia 1997 jako odrębnej firmy pociągając za sobą wydzielenie z AT&T firmy Lucent Technologies. NCR jest jedyną firmą oddzieloną od AT&T, która zachowała swoją oryginalną nazwę – wszystkie pozostałe firmy zostały nabyte lub zmieniły nazwy w wyniku kolejnych fuzji.

Firma początkowo przyjęła nazwę National Manufacturing Company – przedsiębiorstwo w Dayton, które zostało utworzone w celu produkcji i sprzedaży mechanicznych kas sklepowych wynalezionych w 1879 r. przez Jamesa Ritty.
W roku 1884 firma została kupiona wraz ze swymi patentami przez Johna Henry Pattersona i jego brata Franka Jeffersona Pattersona. Nazwa firmy została zmieniona na National Cash Register Company. Patterson przekształcił NCR w jedno
z pierwszych nowoczesnych amerykańskich przedsiębiorstw wprowadzając nowe, agresywne metody i techniki biznesowe.
W roku 1893 stworzył pierwszą szkołę technik sprzedaży oraz wprowadził obszerny program opieki socjalnej dla pracowników swoich fabryk.

NCR zaprasza na swoje stanowisko, gdzie będą mogli Państwo zobaczyć między innymi jak wygenerować atak DDOS.

zwiń ∧
więcej
BroadSoft

BroadSoft jest wiodącym, światowym dostawcą oprogramowania umożliwiającego komunikację real-time opartą na sieciach IP dla urządzeń mobilnych, telefonii stacjonarnej i dostawców usług kablowych.

rozwiń ∨
więcej
Alcatel

Alcatel-Lucent znajduje się w czołówce firm związanych z globalną telekomunikacją.

Dostarcza operatorom i ich klientom, przedsiębiorstwom oraz instytucjom na całym swiecie rozwiązania i innowacje
w zakresie IP, infrastruktury dla chmury obliczeniowej (cloud networking) oraz ultra-szerokopasmowego dostępu przewodowego i bezprzewodowego.

rozwiń ∨

Alcatel-Lucent jest jedną z sił napędowych transformacji sektora telekomunikacyjnego od telefonii głosowej w kierunku szybkiego transferu danych oraz wideo. Wspiera go w tym ośrodek Bell Labs - integralna część firmy oraz jedna
z najważniejszych technicznych instytucji rozwojowo-badawczych na świecie, odpowiedzialna za przełomowe rozwiązania, które ukształtowały branżę usług sieciowych
i telekomunikacyjnych. 

Dzięki osiągnięciom na polu badań i rozwoju, Alcatel-Lucent został umieszczony przez firmę Thomson Reuters na liście stu najbardziej innowacyjnych firm na świecie (Top 100 Global Innovator), jak również znalazł się na liście 50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2012 roku (Top 50 World’s Most Innovative Companies) opracowanej przez redaktorów magazynu "MIT Technology Review". 

Z przychodami na poziomie 14,4 miliarda euro w 2012 roku, firma Alcatel-Lucent jest notowana na giełdzie w Paryżu
i w Nowym Jorku (Euronext oraz NYSE: ALU). Główna siedziba firmy mieści się we Francji, w Paryżu. 


zwiń ∧
więcej
Aruba Networks

Aruba Networks dostarcza rozwiązań pozwalających na budowę mobilnych sieci skoncentrowanych na użytkowniku.

Aruba Networks dostarcza rozwiązań pozwalających na budowę mobilnych sieci skoncentrowanych na użytkowniku, łączących w sobie centralnie konfigurowalne sieci bezprzewodowe, wysoki poziom ochrony opartej o kontrolę tożsamości oraz zapewnienie komunikacji nawet w sytuacji, gdy klient WLAN przemieszcza się pomiędzy sieciami WLAN, LAN czy sieciami komórkowymi.

rozwiń ∨
Założona w 2002 roku, Aruba Networks z siedzibą główną w Sunnyvale Kalifornia, notowana jest na giełdach NASDAQ oraz Russell 2000 i prowadzi działalność w 130 krajach na całym świecie – bezpośrednio lub we współpracy z partnerami.

zwiń ∧
więcej
Grupa MAK

Grupa MAK to podmioty specjalizujące się w obsłudze ubezpieczeniowej Klientów biznesowych i masowych.

Holding obsługuje ponad 600 Klientów korporacyjnych, głównie w Polsce, a także w Czechach, Niemczech, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Słowacji oraz w Rumunii i we Francji. Grupa MAK należy obecnie do pierwszej trójki największych pośredników ubezpieczeniowych w Polsce z 8,7% udziałem w rynku
i jest największą firmą w branży z polskim rodowodem.

rozwiń ∨
W 2012 roku Grupa MAK obsłużyła 200 tysięcy polis, a łączna wartość ulokowanych składek wyniosła 420 mln zł.

Grupa MAK specjalizuje się w obsłudze Klientów korporacyjnych oraz w budowaniu programów ubezpieczeń masowych. Skutkuje to wysokim poziomem specjalizacji merytorycznej, technologicznej i operacyjnej. W tym obszarze działalności jesteśmy wszechstronni – posiadamy doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń komunikacyjnych, osobowych i majątkowych. Obsługujemy programy grupowych ubezpieczeń pracowniczych, programy dealerskie, firmy leasingowe, oferujemy programy ubezpieczeń affinity i wiele innych masowo dosprzedawanych produktów jak GAP, assistance, ochrona prawna, itp. Intensywnie inwestujemy w kadry oraz w rozwój technologiczny. Przynosi to efekty w postaci powiększania portfela Klientów.

W zakresie obsługi programów ubezpieczeniowych, bez względu na ich rozmiar i specyfikę operacyjną, Grupa MAK posiada ponad 15-to letnie doświadczenie płynące ze współpracy <br>z kluczowymi Klientami.

zwiń ∧
więcej
Wolters Kluwer

Wolters Kluwer Polska jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim.

Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie
i bez obaw.

rozwiń ∨
Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej
i dostawcy usług informacyjnych. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2012) w wysokości 3,6 miliarda euro, prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19 000 osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii.

Wolters Kluwer buduje swoją pozycję na rynku opierając się na pięciu zasadach: nastawieniu na klienta, innowacyjności, odpowiedzialności, prawości oraz tworzeniu nowych wartości. Wartości te stanowią podstawę, na której budowane są wszystkie marki Wolters Kluwer Polska.

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia i konferencje.

Nasze publikacje znane dotychczas pod markami Domu Wydawniczego ABC, Wydawnictwa Prawniczego LEX, Kantoru Wydawniczego Zakamycze, Wydawnictwa "KIK" Konieczny
i Kruszewski oraz Oficyny Ekonomicznej obecnie wydawane są pod trzema markami ABC, LEX i Oficyna.

Każda z marek wyróżnia się unikatowym charakterem
i unikatową obietnicą, jaką ma spełniać każdy z jej produktów.

zwiń ∧
więcej
Carat

Dom mediowy Carat jest liderem w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych, które przynoszą klientom realną wartość biznesową.

W Polsce od 1993 roku, Carat to zespół specjalistów od strategii komunikacji, planowania i zakupu mediów, rozwiązań kreatywnych i technologicznych w mediach tradycyjnych
i cyfrowych, badań efektywności komunikacji, jak również analityki marketingowej.

rozwiń ∨
Sieć domów mediowych Carat należy do Dentsu Aegis
Network Ltd, globalnej grupy komunikacji marketingowej, obecnej w 110 krajach.
zwiń ∧
więcej
Algraf

Drukarnia Algraf istnieje nieprzerwanie na rynku od 1978r. Nasza firma świadczy szeroką gamę usług poligraficznych.

Rozwój naszej firmy pozwolił na rozbudowę parku maszynowego, doskonalenie umiejętności i rozszerzenie oferty. Kolejne okresy działalności - w związku ze wzrostem liczby zamówień oraz wymagań klientów - wymogły na nas wymianę maszyn na nowsze i zwiększenie profilu produkcji.

rozwiń ∨
Dziś nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonawstwo katalogów, książek, broszur, ulotek, teczek, naklejek, kalendarzy, plakatów i materiałów reklamowych (standy, wobblery) oraz usług z zakresu CTP, druku i uszlachetniania oraz introligatorni.

Gwarancje terminowości oraz jakości wykonania usługi stanowią pisemne umowy i zamówienia, które podpisujemy
z naszymi klientami. W trakcie wykonywania zlecenia za jego przebieg tj. od projektu, poprzez druk, wykończenie, pakowanie oraz wysyłkę bezpośrednio odpowiada jedna osoba,
z którą kontaktuje się klient. System ten zapewnia harmonijną współpracę oraz łatwy i szybki przepływ informacji.

Wykonywane prace na terenie W-wy i okolic są dostarczane bezpłatnie. Ponadto istnieje możliwość magazynowania powierzonych nam zleceń oraz organizacja ich wysyłki do różnych regionów kraju.

Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze technologiczne niezbędne do pełnej realizacji materiałów poligraficznych, uważamy, że jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Zapraszamy do współpracy - Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

zwiń ∧
więcej
Hypermedia Isobar

Hypermedia Isobar to jedna wiodących międzynarodowych agencji komunikacji zintegrowanej, której sercem jest Digital.

Ponad 200 osób w Polsce, 3700 na świecie, w biurach działających w 39 krajach. Strategia, kreacja, technologia - wszystko czego potrzeba, żeby tworzyć efektywne, wyraziste
i zaawansowane technologicznie kampanie.

rozwiń ∨

Wierzymy, że wspólnie z naszymi klientami działamy
w najciekawszym okresie w historii komunikacji marketingowej. Takim, który pozwala na nawiązywanie bezprecedensowo bliskich relacji pomiędzy konsumentami a Markami, jednocześnie stawiając wielkie wyzwania. 

Dajemy naszym Klientom uwagę konsumentów, ich autentyczne zaangażowanie. Dzięki naszym pomysłom nawiązujemy
w imieniu Marek relacje wykraczające poza powierzchowną, kilkusekundową interakcję.


zwiń ∧
więcej
TNT

Każdego dnia TNT doręcza miliony dokumentów, paczek i frachtów do klientów w ponad 200 krajach świata.

Nasze globalne usługi kurierskie cieszą się zaufaniem setek tysięcy firm, zarówno wielkich koncernów jak i małych spółek. Klienci korzystają z naszych usług, aby realizować własne cele biznesowe.

rozwiń ∨
Działamy od 1946 roku. Przez ponad 60 lat funkcjonowania nabyliśmy ogromnego doświadczenia na rynku przewozów. Specjalizujemy się w ekspresowym odbiorze i dystrybucji ważnych i pilnych dokumentów, paczek i frachtów.
Szybko i pewnie dostarczamy je do dowolnie wskazanego miejsca na świecie. Aby tego dokonać zatrudniamy około 68 tys. osób - wysokiej klasy specjalistów różnych dziedzin. Naszym celem jest stworzenie najlepszej sieci transportowej na świecie.

Nieustannie staramy się poznawać i rozumieć zmieniające się potrzeby rynku, dlatego wciąż rozwijamy naszą ofertę usług. Pragniemy, aby nasi klienci mogli korzystać z najlepszych rozwiązań gwarantujących ekspresowe doręczenia przesyłek. Oferujemy Państwu szeroką paletę usług oraz specjalistyczną obsługę na całym świecie. Coraz więcej firm wybiera TNT jako preferowanego dostawcę usług kurierskich, co potwierdza wysoki poziom naszego serwisu.

Jakość naszych procesów została potwierdzona przez niezależne instytucje certyfikacyjne. TNT jako pierwsza
na świecie organizacja o globalnym charakterze uzyskała brytyjskie godło „Investor in People” za systemowe podejście
do motywowania, szkolenia i rozwoju pracowników. Skuteczność naszych procesów operacyjnych potwierdzona jest certyfikatami ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:1999 oraz WSK. W 2008 roku po raz trzeci z rzędu zostaliśmy laureatem Złotego Godła w programie badania satysfakcji klientów „Operator Logistyczny”.

zwiń ∧
więcej
Tchibo i Cafissimo

Tchibo produkuje najwyższej jakości kawę od ponad
60 lat.

Firma rozpoczynała działalność w Niemczech, dystrybuując kawę drogą wysyłkową. Dzięki nieustannemu rozwojowi stała się jednym z największych detalistów i producentów kawy, zatrudniającym ponad 12 tys. pracowników w całej Europie i posiadającym ponad 1100 własnych sklepów.

rozwiń ∨
W Polsce Tchibo obecne jest od 1992 r. Reprezentuje unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych produktów oferowanych w tygodniowym cyklu w sklepach Tchibo i w e-sklepie tchibo.pl

zwiń ∧
więcej
Patroni medialni: