zamknij [X]
Biznes to Rozmowy
02 maja 2013

Gość specjalny Jeremy Gutsche


Jeremy Gutsche nie jest ‘kolejnym mówcą – on jest intelektualną puszką Red Bull’a’ (Association Week). Gutsche jest twórcą Trendhunter.com - serwisu internetowego numer 1 w świecie ‘trend-spotting’. Z zarażającym innych entuzjazmem, Jeremy Gutsche pokazuje swojej publiczności jak wykorzystywać metodyczne innowacje do generowania nowych pomysłów i wzbudzania coraz większej kreatywności w czasach zmian.W ostatnich latach Jeremy Gutsche jest jednym z najbardziej rozchwytywanych mówców - wystąpił przed 150 tysiącami ludzi podczas ponad 200 różnych wydarzeń. TrendHunter.com jest największym, najbardziej wpływowym i opiniotwórczym serwisem w sieci. Jako jego twórca, Jeremy Gutsche nieustępliwie śledzi rewolucyjne pomysły i znajduje nowe trendy, to co nazywamy The Next Big Thing w świecie nowych technologii.

Z fenomenalną szybkością, dzięki wysiłkom Jeremy Gutsche, Trendhunter stał się wiarygodnym medium, który wyznacza nowe kierunki w świecie marketingu, design’u, technologii oraz innych kategoriach. Serwis przyciąga średnio 15 razy więcej gości niż konkurencja, a jego content był cytowany w ponad 40 tysiącach różnych artykułów i publikacji, od Entertainment Tonight po BBC. Jeremy Gutsche jest poszukiwany przez czołowe firmy jako mówca w kontekście strategii marketingu i innowacji w odniesieniu do ich biznesu.

Jeremy Gutsche jest zwycięzcą nagród The Cisco Innovation Excellence Award oraz BDC's Young Entrepreneur of the Year Award. Jego wystąpienia dostarczają nowe spojrzenie na trendy i ramy strategii różnych marek. Jeremy Gutsche posiada unikalne podejście do innowacji w kontekście biznesowym, wynikające z doświadczenia korporacyjnego oraz znajomości Web 2.0. Taka wiedza przekazywana w dynamicznej i obrazowej formie napawa inspiracją i kreuje narzędzia do generowania pomysłów oraz stymulowania kreatywności.

Książka autorstwa Jeremy Gutsche Exploiting Chaos, wygrała nagrodę Axiom Business Book Award i została wyróżniona jako Inc. Best Book for Business Owners.

Jeremy Gutsche posiada dyplom MBA z uczelni Queen's oraz CFA otrzymany na Stanford's Graduate School of Business.
www.jeremygutsche.com


KOMENTARZE