zamknij [X]
Biznes to Rozmowy
04 września 2013

Kolejni prelegenci 5 edycji Kongresu


Znamy już pierwszych ekspertów z Polski i zagranicy, którzy wystąpią na 5. edycji Kongresu „Biznes to Rozmowy”

Już 3 października br. w Warszawie polscy oraz międzynarodowi eksperci będą rozmawiać o innowacjach i trendach na rynku internetowym oraz przyszłości tego sektora. Wystąpi między innymi znawca trendów - Natalia Hatalska, blogerka i ekspert od komunikacji. Opowie ona o nurtach, które królowały w tym roku oraz o tym, co nas czeka w 2014 roku.

Piotr Czarnecki, prezes Raiffeisen Polbank, poprowadzi sesję poświęconą „Brand Video, czyli jak firmy rozmawiają z Generation C”. Pokaże ona w jaki sposób twórczo i z korzyścią dla firmy stymulować aspiracje konsumentów.

Marcin Sowiński, szef Departamentu Hostingu Microsoft poprowadzi sesję na temat dynamiki zarządzania relacjami z klientami – nowych wyzwań i możliwości w tym obszarze oraz tego jak przekuć je w korzyść biznesową.

Natomiast Bogusław Chrabota, redaktor naczelny dziennika Rzeczpospolita razem z Markiem Rudzińskim, dyrektorem finansowym Sage poprowadzą sesję „Polska Elektroniczna. Od outsidera do lidera.”

„The future of Human: Brand: Interface”, panel dyskusyjny o nowych kierunkach i trendach w komunikacji poprowadzi Sławomir Stępniewski, prezes Aegis Media.

KOMENTARZE