zamknij [X]
Biznes to Rozmowy
27 września 2013

Świat i przedsiębiorstwo 2.0


Ostatnie nazwiska osób, które pojawią się na Kongresie „Biznes to Rozmowy"

Nadszedł czas, aby komunikację wyprowadzić z sal konferencyjnych i dać firmom dostęp do narzędzi wideokonferencyjnych w dowolnym miejscu i czasie. O tym opowie David van den Berg z Vidyo w sesji pod tytułem „Dotknąć przez video”.

Katarzyna Pąk z firmy Ericsson podejmie temat „Early adopters - kim są i dlaczego była nią Twoja babcia?” W swoim wystąpieniu opowie o motywacjach „wczesnych naśladowców” w wyborach życiowych i wyborach aplikacji. Ekspert przedstawi także najnowsze wyniki badań Ericssona na temat rynku społeczeństwa sieciowego w Polsce.

Mirosław Suszek podejmie temat „Przedsiębiorstwa 2.0 – jak korzystać z elastycznych, bezpiecznych rozwiązań a nie przepłacać?” Opowie on jak odnaleźć się w skomplikowanych strukturach firm i zapewnić komfort pracy bez zbyt dużych kosztów dla przedsiębiorcy.

Agnieszka Mirkowska i Maciej Jędrak opowiedzą o nowych możliwościach, jakie daje WIFI w prowadzeniu biznesu. Czy można wykorzystać naturalną potrzebę korzystania z Internetu i mediów społecznościowych w miejscach publicznych i połączyć ją ze współczesnymi formami reklamy? Czy WIFI może być narzędziem marketingowym oraz badawczym dającym dodatkowy bodziec do rozwoju firmy?

KOMENTARZE